Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności
Jesteś zainteresowany
naszą ofertą?
(+48) 690-448-468
Direct Sport
(+48) 533-089-528
Autoryzowany sklep Puma

Każdy z produktów oferowanych przez DIRECT SPORT objęty jest 2-letnim okresem reklamacyjnym ( ustawa kodeks cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. nr 16, poz. 93 ze zm.).

 1. Otrzymałeś przesyłkę, jednak towar nie jest pełnowartościowym produktem za który zapłaciłeś? Co powinieneś zrobić w takiej sytuacji?
 2. W celu rozpoczęcia procesu reklamacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z firmą DIRECT SPORT. Gdy jest to możliwe, do wiadomości prosimy dołączyć zdjęcia, które będą dokumentowały przyczynę Twojej reklamacji. Umożliwi to naszym specjalistom sprawne rozwiązanie problemu.
 3. Reklamację należy zgłosić za pomocą formularza reklamacyjnego on-line. Prawidłowe i szczegółowe wypełnienie tego dokumentu jest warunkiem koniecznym do rozpatrzenia reklamacji.

http://directsport.pl/allegro/form/#Formularz-reklamacyjny

 1. Reklamowany towar należy do nas odesłać na adres, który ukarze się po wypełnieniu wyżej opisanego formularza reklamacji on-line. Wszelkie dodatkowe pytania należy zgłaszać drogą mailową na adres reklamacja@directsport.pl podając w treści: imię i nazwisko, nick z allegro.
  • PRZESYŁKI WYSŁANE DO NAS „ZA POBRANIEM” NIE BĘDĄ ODBIERANE – BĘDĄ WRACAĆ DO NADAWCY
 2. Po otrzymaniu reklamowanego produktu zostanie on przekazany do:
  • działu reklamacji, w przypadku, gdy niezgodność została stwierdzona w momencie otwarcia paczki;
  • rzeczoznawcy, który dokona jego oceny, w przypadku, gdy wada pojawiła się podczas użytkowania. Rzeczoznawca w ciągu 14 dni wyda decyzję reklamacyjną.

  Po wydaniu decyzji zostaniesz o niej poinformowany drogą mailową.
 1. W zależności od decyzji reklamacyjnej odesłany towar może zostać naprawiony, wymieniony na nowy lub możesz otrzymać zwrot jego wartości.

Kontakt

Przed wysłaniem wiadomości wypełnij wszystkie pola

Administratorem danych osobowych podanych powyżej jest Direct Sport, Karolina Krawczyk z siedzibą w Elblągu (82-300), ul. Skrzydlata 11 oraz podmioty współpracujące. Podanie ww. danych jest dobrowolne, ale konieczne do skontaktowania się zgodnie z powyższym żądaniem. Podane wyżej dane osobowe będą przetwarzane przez Direct Sport w celu skontaktowania się. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych i ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.