Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności
Jesteś zainteresowany
naszą ofertą?
(+48) 690-448-468
Direct Sport
(+48) 533-089-528
Autoryzowany sklep Puma

 1. Kupując w DIRECT SPORT możesz odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki (zawarcia umowy) zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (tekst jednolity z dnia 24 czerwca 2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 827)
 1. Chcąc dokonać zwrotu wypełnij formularz online zamieszczony poniżej:

http://directsport.pl/allegro/form/#Formularz-zwrotu

Wypełnienie formularza jest warunkiem koniecznym do przyjęcia zwrotu. Wszelkie dodatkowe pytania należy zgłosić drogą mailową na adres zwrot@directsport.pl podając w treści: imię i nazwisko, nick z allegro.

 1. Paczkę należy wysłać na adres, który pokaże się w wypełnionym formularzu zwrotu. Koszt odesłania zwracanego towaru do Sprzedającego ponosi Kupujący. Forma dokonania zwrotu (przesyłka pocztowa, przesyłka kurierska itp.) jest dowolna.

  • PRZESYŁKI WYSŁANE DO NAS „ZA POBRANIEM” NIE BĘDĄ ODBIERANE – BĘDĄ WRACAĆ DO NADAWCY.
  • W TROSCE O OCHRONĘ ZDROWIA I BEZPIECZEŃSTWO NASZYCH KLIENTÓW, NIE PRZYJMUJEMY ZWROTÓW BIELIZNY.
  • ODSYŁAJĄC PRODUKT:
   • NIE OKLEJAJ oryginalnych opakowań taśmą klejącą np. kartonów od butów
   • NIE USUWAJ materiałowych i papierowych metek świadczących o oryginalności produktu
   • NIE UŻYWAJ produktów do zwrotu lub wymiany

 2. Niezastosowanie się do powyższego będzie skutkowało odesłaniem paczki do Kupującego na jego koszt. Podobna procedura będzie stosowana w przypadku przekroczenia terminu zwrotu.
 1. Zwrot pieniędzy następuje w terminie do 14 dni od dnia otrzymania towaru, jednakże staramy się aby ta procedura trwała jak najkrócej. Zwrócenie produktów z zamówienia, które objęte było darmową przesyłką, wiąże się ze zmniejszeniem wartości zwracanej kwoty o 13 zł (koszt dostawy poniesiony wcześniej przez sprzedającego).

Kontakt

Przed wysłaniem wiadomości wypełnij wszystkie pola